Isa Mustafa po prenë shirita edhe pse “më nuk është kryeministër”! – Lajmi.net
Isa Mustafa po prenë shirita edhe pse “më nuk është kryeministër”!
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 19:33, 19 May 2017
Foto: Arkiv
Foto: Arkiv

Kryeministri në largim, Isa Mustafa, duket se po i shfrytëzon këto ditë që i kanë mbetur në këtë pozitë për të bërë fushatë parazgjedhore.

Mustafa nesër do të merr pjesë në pjesë në inaugurimin e fillimit të punimeve të rrugës e cila lidhë fshatrat Mramor dhe Grashticë të komunës së Prishtinës, shkruan lajmi.net.

Isa Mustafa nuk do të jetë kandidat për kryeministër nga LDK-ja për zgjedhjet e 11 qershorit, por mbetet kryetar i partisë. /Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: Isa Mustafa, Kryeminister, Shirita

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper