Iryna Ivanova, mbretëresha e rrjeteve sociale (Foto/Video) – Lajmi.net
Iryna Ivanova, mbretëresha e rrjeteve sociale (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunLifestyle 13:34, 20 April 2017
Iryna Ivanova është një nga femrat më seksi të revistës Playboy

Zeshkanja me gjoksin e saj shpërthyes konsiderohet mbretëresha e instagramit dhe për këtë nuk ka dyshim, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net

Me më shumë se 2.2 milionë ndjekës në të gjithë rrjetet sociale, Iryna din shumë mirë se si t’i shfrytëzojë pasuritë e saj.

E lindur në Krime të Ukrainës, ajo u zhvendos në Amerikë në moshën 16-vjeçare ku fillojë shkollimin në Universitetin e Arizonës për master në Administrim Biznesi.

Më pas ajo i ka dërguar disa foto revistës së famshme Playboy, dhe më pas ajo ka filluar punë në këtë revistë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Iryna Ivanova, Playboy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels