Irlandezët rrëmbejnë audiencën me vallëzimin e veçantë (Video) – Lajmi.net
Irlandezët rrëmbejnë audiencën me vallëzimin e veçantë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:21, 5 September 2017
Derisa mijëra njerëz po festonin ditën e Shën Patrikut, valltarët irlandezë rrëmbejnë vëmendjen e të gjithëve.

Mbi dhjetë persona pjesëmarrës dhe me lëvizje të veçanta, irlandezët kanë ditur mjaft mirë të paraqesin shfaqje unike në rrugë, shkruan lajmi.net

Shikoni videon për të parë perfomancën e tyre. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: irlandezët, Vallëzim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3