Irina Shayk shndërrohet në bjonde – Lajmi.net
Irina Shayk shndërrohet në bjonde
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:31, 12 June 2018
Është një nga modelet më të famshme në botë.

Ajo është fytyrë shumë e pranishme në kopertinat e revistave më të njohura në botë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Irina ka pozuar për revistën “The Love Magazine”, në të cilën erdhi më ndryshe se kurrë më parë.

Modelja kësaj radhe vjen në versionin e bjondes, ajo dukej për mrekulli dhe tërheqëse si çdo herë.

Kujtojmë që Irina Shayk tash e një kohë është në lidhje me Bradley Cooper dhe së bashku kanë një vajzë. /Lajmi.net/

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO