Irina Shayk shfaqet si një sirenë në plazh – Lajmi.net
Irina Shayk shfaqet si një sirenë në plazh
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:11, 13 April 2018
Irina Shayk është një prej modeleve më të njohura në botë.

Ajo është shumë e suksesshme në profesionin që ndjek, ndërsa komentohet vazhdimisht edhe lidhur me jetën private, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram ku llogarit afër 10 milion ndjekës, modelja vazhdimisht kujdeset që të freskojë llogarinë e saj.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në të cilën u shfaq e veshur me bikini e veshur në të zeza, duke vënë në fokus linjat për lakmi.

Kujtojmë që Irina Shayk ishte në lidhje me futbollistin Cristiano Ronaldo. /Lajmi.net/

Taking my @intimissimiofficial body for a swim.. 💦

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO