Irina Shayk merr vëmendjen në “CFDA Fashion Awards” – Lajmi.net
Irina Shayk merr vëmendjen në “CFDA Fashion Awards”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:10, 5 June 2018
Është një nga modelet më të njohura në botë.

Irina Shayk kikshte rikthyer linjat trupore pak muaj pas lindjes së vajzës, Lea De Seine, e cila tashmë ka mbushur një vit jetë, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë, modelja ka qenë e ftuar në “CFDA Fashion Awards”, e cila në ceremoni kishte arritur e vetme.

Irina tash e një kohë është në lidhje me Bradley Cooper, me të cilin nuk njihet për ndonjë krizë në marrëdhënien e tyre.

Ajo kishte veshur mbrëmë një fustan me ngjyrë leopardi, ndërsa flokët i kishte lëshuar pas shpinës. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO