iPhone Xr, vjen me çmim të volitshëm dhe performanca të jashtëzakonshme – Lajmi.net
iPhone Xr, vjen me çmim të volitshëm dhe performanca të jashtëzakonshme
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 20:09, 12 September 2018
iPhone Xr është një nga pajisjet e prezantuara sot në eventin e gjigantit amerikan të prodhimit të smartfonëve, Apple.

iPhone Xr vjen me një ekran 6.1 inç LCD, 1792×828 rezolucion me çip A11 dhe A12 dhe 3 GB RAM, transmeton lajmi.net

Xr vjen me një kamerë 12 megapikselë dhe Face ID të përmirësuar. Vjen në dy variante të hapësirës magazinuese me 64 ose 256 megabajtë.

Çmimi fillon nga 699$, gjë që nuk ishte e pritshme për shumë nga adhuruesit e smartfonëve të Apple./Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO