iPhone 9 – ja kur do të lansohet dhe sa do të kushtojë – Lajmi.net
iPhone 9 – ja kur do të lansohet dhe sa do të kushtojë
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 16:38, 9 August 2018
Apple këtë vit do të lansoj edhe një tjetër smartfon.

Bëhet fjalë për iPhone 9, i cili pritet të lansohet në shtator të këtij viti, transmeton Lajmi.net

Smartfoni më i ri i Apple pritet të kushtojë nga 600 deri në 700 dollarë, dukshëm më pak sesa iPhone X, i cili doli në treg me një çmim jashtëzakonisht të lartë.

Ende nuk janë bërë të ditura shumë detaje për smartfonin e radhës por ka gjithashtu thashetheme se Apple do të lansoj poashtu edhe iPhone 11 dhe 11 Plus./Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO