iPhone 8 me kamerë 80 për qind më të ndritshme se iPhone 7 – Lajmi.net
iPhone 8 me kamerë 80 për qind më të ndritshme se iPhone 7
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 20:12, 12 September 2017
Apple, ka bërë ndryshime të ndjeshme tek kamera e iPhone 8.

iPhone 8 ka një kamerë të pasme 12MP që është shumë më e fuqishme dhe 80 për qind më e ndritshme sesa ajo e iPhone 7. iPhone 8 vjen me një kamerë të përparme me dy lente 12MP me përmirësime të ngjashme, transmeton lajmi.net

Tim Cook ka deklaruar gjithashtu se për herë të parë do të ndodhë që dora e përdoruesit do të jetë më shumë në kontakt me softuerin sesa me pullat./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: iPhone 8, iPhone 8 Plus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool