“Intro”, e Skivit lansohet në të gjitha platformat muzikore përveç… – Lajmi.net
“Intro”, e Skivit lansohet në të gjitha platformat muzikore përveç…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:59, 11 January 2019
Ka publikuar projektin e ri muzikor.

Skivi ka lansuar projektin e parë të këtij viti në të gjitha platformat muzikore përveç kanalit, Youtube, shkruan lajmi.net.

“Intro”, mban titullin kënga e re e tij i cili e ka publikuar një insert në llogarinë personale, Instagram që së shpejti do e realizojë edhe me klip.

“Muni me gjet ntona platformat perveq youtube🤪 ne youtube me klip kismet koft🤛🏻 shijoni Intro-n tim të albumit ❤️SkiviLove”, ka shkruar ai.

Skivi po vazhdon të punojë si artist i lirë pasiqë tash e një kohë është larguar nga grupi “BabaStars”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO