Interi më i mirë i këtij edicioni, shkatërron Atalantën e Berishës (VIDEO) – Lajmi.net
Interi më i mirë i këtij edicioni, shkatërron Atalantën e Berishës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 16:49, 12 March 2017
Interi ka regjistruar paraqitjen më të mirë të këtij edicioni, duke mposhtur 7:1 Atalantan në kuadër të xhiros së 28-të të Serie A.

Zikaltërit me paraqitje fantastike kanë arritur të mposhtin 7:1 Atalantan.

Icardi dhe Banega me nga tre gola, dhe Gagliardini me një, shënuan në fitoren e Interit.

Pas kësaj fitore, Interi renditet në vendin e katërt me 54 pikë, pesë më pak se Roma e vendit të tretë, që ka edhe një ndeshje më pak të zhvilluar./Lajmi.net/


Ever Banega Hattrick Goal HD – Inter Milan 7-1… by Live1Goals


cbcdsvcdvcdvhscvdhcvde by nammakudla

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Atalanta, Inter, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball