Interi këtë fundjavë kryen transferimin e parë, ja për kë bëhet fjalë – Lajmi.net
Interi këtë fundjavë kryen transferimin e parë, ja për kë bëhet fjalë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSerie ASport 16:35, 12 January 2018
Mbrojtësi i Benficas, Lisandro Lopez, është raportuar se këtë fundjavë do të kompletojë transferimin te Interi.

Skuadra italiane Inter, është afër realizimit të transferimit të parë këtë afat kalimtar, në repartin e mbrojtjes.

Sipas ‘Gazzetta dello Sport’, Interi do t’i paguajë 500 mijë euro Benficas për huazimin e Lopezit deri në fund të sezonit, për ta transferuar pastaj për nëntë milionë euro.

Lopez është 28 vjeçar, dhe këtë sezon ka regjistruar vetëm tetë paraqitje për Benfican./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Inter, Lisandro Lopez

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball