Interi, Ibrës: Kampionët sikur ju, kurrë nuk dorëzohen (FOTO) – Lajmi.net
Interi, Ibrës: Kampionët sikur ju, kurrë nuk dorëzohen (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:22, 21 April 2017
Edhe Interi i ka dërguar një mesazh mbështetje sulmuesit Zlatan Ibrahimovic.

35 vjeçari ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen Manchester United 2:1 Anderlecht, ndeshje kjo e vlefshme për Europa League.

Suedezi pritet të mbetet jashtë fushave tetë deri në nëntë muaj, dhe kjo ka e ka bërë të paqartë të ardhmen e tij, ku në hipotezë vihet edhe pensionimi i tij.

“Kampionët sikur ju kurrë nuk dorëzohen. Forca Ibra”, shkruhet në Instagramin e skuadrës italiane.

Kujtojmë se Ibra ishte pjesë e Interit për tre edicione, ndërsa në vitin 2008 kishte shënuar dy gola në ndeshjen kundër Parmës, për t’ia siguruar titullin skuadrës Zikaltër, që atëkohë drejtohej nga Roberto Mancini./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO