Interi i “kundërpërgjigjet” Milanit me një super-transferim (FOTO) – Lajmi.net
Interi i “kundërpërgjigjet” Milanit me një super-transferim (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSerie ASport 22:26, 16 July 2017
Interi ka filluar të punojë për t’iu ‘kundërpërgjigjur’ rivalëve të Milanit me transferime.

Pas Milan Skriniar dhe Borja Valeros, Interi është afër të bëjë edhe transferimin e tretë.

Bëhet fjalë për yllin e Lazios, Keita Balde, i cili sipas ‘RadioSei’, ka lënë grumbullimin me skuadrën për të marrë rrugë për në Milano.

22 vjeçari nesër do t’u nënshtrohet testeve mjekësore te Interi, për të kompletuar transferimin pastaj.

Për kartonin e tij, Interi do t’i paguajë Lazios 20 milionë euro./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Inter, Keita Balde

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool