Interi edhe më larg Ligës së Kampionëve (VIDEO) – Lajmi.net
Interi edhe më larg Ligës së Kampionëve (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:53, 18 March 2017
Zikaltërit kanë barazuar 2:2 në udhëtim te Torino, në një ndeshje me shumë emocione.

Kondogbia në minutën e 27-të kaloi Interin në epërsi, ndërsa në minutën e 33-të, në 1:1 barazoi Baselli.

Vendasit në minutën e 59-të të pjesës së dytë kaluan në epërsi, kur shënoi Acquah.

Por tre minuta më vonë, Interi barazoi nëpërmjet Candreva.

Pas 29 ndeshjeve, Interi renditet në vendin e pestë me 55 pikë, pesë më pak se vendi i tretë, që mbahet nga Napoli./Lajmi.net/


dxnfh by HoFoot


Geoffrey Kondogbia GOAL HD -Torino 0-1 Inter 18… by jaredpeele


Daniele Baselli GOAL HD Torino 1-1 Inter 18.03… by jackeddine

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Inter, Serie A, Torino

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3