Interi e pranon ofertën, Perisic me skuadër të re – Lajmi.net
Interi e pranon ofertën, Perisic me skuadër të re
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoPremier LeagueSerie ASport 17:52, 30 July 2017
Manchester United vazhdon të insistojë për anësorin e Interit, Ivan Perisic.

Paraqitjet e mira të kroatit në kuadër të International Champions Cup në pjesën e Azisë, kanë bërë që Jose Mourinho të këmbëngul për kroatin 28 vjeçar.

Daily Star shkruan se Unitedi është afër përfundimit të një marrëveshjeje prej 53 milionë euro për të nënshkruar me Ivan Perisicin.

Kjo ofertë po ashtu raportohet të jetë pranuar nga skuadra e Interit.

Kujtojmë se Manchester United deri më tani ka transferuar Victor Lindelofit nga Benfica dhe Romelu Lukakut nga Evertoni./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO