Interesim i jashtëzakonshëm për ndeshjen e madhe të Sigal Prishtinës – Lajmi.net
Interesim i jashtëzakonshëm për ndeshjen e madhe të Sigal Prishtinës
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 18:03, 18 September 2017
Vetëm një ditë na ndanë nga ndeshja e madhe e Sigal Prishtinës në Ligën e Kampionëve.

Kampioni kosovar takohet nesër (e martë) me skuadrën e Tsmoki-Minsk.

Edhe pse është një ndeshje shumë e vështirë, bardhekaltërit janë shprehur optimistë për fitore, përcjellë “Lajmi.net”.

Mirëpo, për të arritur suksesin, Prishtina kërkon ndihmën e tifozëve.

Përmes një videoje promovuese, Prishtina i ka ftuar të gjithë tifozët e saj që të jenë të pranishëm nesër në Pallatin e Rinisë dhe Sportit.

Deri më tani është vërejtur një interesim i jashtëzakonshëm i tifozëve për sfidën ndaj ekipit bjellorus.

Takimi Sigal Prishtina-Tsmoki Minsk, fillon nesër prej 18:30. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Sigal Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3