”Interesante” – ky është komenti më i pëlqyer në histori – Lajmi.net
”Interesante” – ky është komenti më i pëlqyer në histori
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 9:48, 16 October 2017
Njerëzit janë shumë aktiv në rrjetet sociale.

Zakonisht është ndonjë lojë se kush merr më shumë pëlqime në koment, do të merr ndonjë dhuratë nga faqja. Megjithatë, ka komente të cilat kalojnë parashikueshmëritë me pëlqime, duke mos marrë asgjë në këmbim, shkruan lajmi.net

Sipas Top Extract, këto janë komentet më të pëlqyera në historinë e YouTube-s:

3. ”Ajo harroi të fshinte”
2. ”Ende është më mirë se Rebecka Black”
1. ”Interesante”

Shikoni më poshtë për më shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO