Inter – Verona, shënohet goli i dytë në Milano – Lajmi.net
Inter – Verona, shënohet goli i dytë në Milano
Autori: Lajmi.net Serie ASport 15:20, 31 March 2018
Inter i sigurt drejt fitores ndaj Veronës.

Ivan Perisic ka realizuar golin e dytë për Interin ndaj Veronës.

Sulmuesi kroat ka shënuar për 2:0 në ballafaqimin në Giuseppe Meazza.

Shikojeni golin e Perisicit në portën e Veronës. /Lajmi.net/ 


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO