Inter shet Perisicin për 50-60 milionë euro (FOTO) – Lajmi.net
Inter shet Perisicin për 50-60 milionë euro (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 10:12, 16 May 2017
Ivan Perisic pritet të largohet nga Inter gjatë afatit kalimtar të verës.

Inter është i gatshëm ta shesë sulmuesin kroat, Ivan Perisic. Ai spekulohet se kërkohet në Premierligë dhe Paris Saint-Germain.

Kurse, mediat italiane raportojnë se “Nerazzurrët” kërkojnë 50-60 milionë euro për shitjen e tij, përcjell “lajmi.net”.

Perisic ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në Inter gjatë këtij sezoni por spekulohet se dëshiron të largohet nga klubi pas dështimit për t’u kualifikuar në Ligën e Kampionëve. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Inter, Ivan Perisic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals