Inter – Milan, thyhet rekordi ende pa filluar derbi – Lajmi.net
Inter – Milan, thyhet rekordi ende pa filluar derbi
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:39, 13 October 2017
Inter dhe Milan ka thyer një rekord në Serie A.

Inter dhe Milan zhvillojnë derbin e Milanos në Serie A të dielën.

Dy ditë para ndeshjes tashmë mund të thuhet se është thyer një rekord.

E përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport” raporton se Inter si skuadër vendase do të përfitojë 4.5 milionë euro nga shitja e biletave, përcjell “lajmi.net”.

Bëhet fjalë për një shifër rekorde për një ndeshje në Serie A. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Inter, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush