Inter – Maicon, ky është lajmi i fundit – Lajmi.net
Inter – Maicon, ky është lajmi i fundit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 17:12, 12 March 2018
Mbrojtësi brazilian, Maicon, është i gatshëm të rikthehet te Interi deri në fund të sezonit.

Ish mbrojtësi i Interit i kohës së tripletës, dje ka qenë në ‘San Siro’ për të ndjekur nga afër derbin me Napolin.

Maicon para fillimit të ndeshjes, është nderuar nga Interi, teksa ai ka thënë se do të pranonte një kontratë deri në përfundim të sezonit.

“Unë ende dëgjohem me të gjithë të tripletës, dje më është bërë një pritje e mrekullueshme në Inter, kjo është shtëpia ime e dytë”, ka deklaruar 36 vjeçari.

“Do të nënshkruaj kontratë deri në fund të sezonit (qesh)”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO