Inter emëron super trajnerin e Premierligës? (FOTO) – Lajmi.net
Inter emëron super trajnerin e Premierligës? (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:14, 16 May 2017
Inter ka identifikuar një kandidat të ri për postin e trajnerit.

Mauricio Pochettino mund të jetë trajner i ri i Interit.

E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” raporton se drejtori sportiv i klubit italian, Piero Ausilio ka mbërritur në Londër ku do të diskutojë për angazhimin e tij tek skuadra nga Giuseppe Meazza, përcjell “lajmi.net”.

Inter ka mbetur pa trajner pas shkarkimit të Stefano Piolit. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Inter, Mauricio Pochettino

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble