Inter – Dortmund, mësohet marrëveshja e madhe (FOTO) – Lajmi.net
Inter – Dortmund, mësohet marrëveshja e madhe (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSerie ASport 13:13, 5 August 2017
.

Interi janë shumë afër marrëveshjes me Borussia Dortmundin për talentin Emre Mor.

Turku që sapo ka mbushur 20 vite, i është bashkuar Dortmundit verën e kaluar nga danezët e Nordsjaelland.

Ai ka impresionuar në sezonin e parë me talentin e tij.

‘Di Marzio’ raporton se Interi do të paguajë dy milionë euro për huazimin e tij, me të drejtë blerje në fund të sezonit.

Edhe pse ka mbetur vetëm finalizimi i detajeve të fundit, një marrëveshje mes Interit dhe Dortmundit është arritur./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Borussia Dortmund, Emre Mor, Inter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals