Inter dhe Arsenal në “luftë” për yllin e Barcelonës (FOTO) – Lajmi.net
Inter dhe Arsenal në “luftë” për yllin e Barcelonës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:42, 19 May 2017
Inter dhe Arsenal i janë futur garës për të siguruar shërbimet e sulmuesit të Barcelonës, Arda Turan.

‘Marca’ shkruan se Arda Turan do të largohet këtë verë nga Barcelona, shkaku i minutazhës së vogël që ka në dispozicion, kur para tij gjithmonë janë Messi, Suarez dhe Neymar.

Këtë situatë, janë duke u përpjekur ta shfrytëzojnë Interi dhe Arsenali, që kanë nisur të punojnë për të nënshkruar me reprezentuesin turk.

Vlera e Turan cilësohet rreth 25 milionë euro./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Arda Turan, Arsenal, Inter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble