Inter – Bologna, lajm i keq nga Icardi – Lajmi.net
Inter – Bologna, lajm i keq nga Icardi
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:29, 10 February 2018
Mauro Icardi ende nuk është rikuperuar plotësisht nga lëndimi dhe do të mungojë kundër Bolognas.

Mungon vetëm zyrtarizimi por Mauro Icardi do të mungojë në ekipin e Interit edhe për duelin e radhës në Serie A ndaj Bolognas.

Mediat italiane raportojnë se sulmuesi argjentinas ende nuk është rikuperuar plotësisht nga lëndimi.

Kapiteni i “Nerazzurrëve” mungoi edhe në duelin e xhiros së shkuar, përcjell “lajmi.net”.

Inter është në kërkim të fitores së parë në vitin 2018 pas një krize të rezultateve negative në Serie A. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Inter, Mauro Icardi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels