Inter – Barcelona, Rafinha zgjedh ekipin për sezonin e ri – Lajmi.net
Inter – Barcelona, Rafinha zgjedh ekipin për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:13, 16 May 2018
Mesfushori Rafinha shpreson të mbetet në Inter.

Rafinha shpreson të mbetet në Inter, edhe pas përfundimit të këtij sezoni.

Babai dhe menaxheri i tij, Mazinho ka njoftuar se mesfushori dëshiron të jetë pjesë e ekipit nga Serie A edhe në edicionin e ri.

“Në Inter është shumë mirë, shpresoj të arrin të mbetet në Milano”, deklaroi Mazinho për “Tuttosport”, përcjell “lajmi.net”.

Rafinha iu bashkua Inter në formë të huazimit nga Barcelona. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO