Inter-Atalanta, rezultat i pabesueshëm në minutën e 34-të (VIDEO) – Lajmi.net
Inter-Atalanta, rezultat i pabesueshëm në minutën e 34-të (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 15:36, 12 March 2017
Interi nuk ndalet ndaj Atalantas. Ever Benga shënon dy gola. 5:0 në minutën e 34-të.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Atalanta, Ever Banega

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2