Inter 7:1 Atalanta, vlerësimet e lojtarëve (FOTO) – Lajmi.net
Inter 7:1 Atalanta, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 17:36, 12 March 2017
Interi ka shkatërruar Atalantan në ‘San Siro’, duke e mposhtur 7:1. Në vlerësimet e lojtarëve të bëra nga ‘Whoscored’, Etrit Berisha është vlerësuar me notën më të dobët, 4.1.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Atalanta, Inter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper