Inter 2:1 Bologna, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Inter 2:1 Bologna, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 17:31, 11 February 2018
Interi ka fituar me rezultat 2-1 ndaj Bolognas në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të të Serie A.

Skuadra e Luciano Spallettit i është rikthyer fitoreve në kampionatin italian, pas tetë ndeshjeve ‘agjërim’, ku pesë të fundit ishin barazime.

Golat për Interin i shënuan Eder dhe Karamoh.

Për mysafirët realizoi ish sulmuesi i Interit, Rodrigo Palacio.

Notat për paraqitjen e lojtarëve në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bologna, Inter, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown