Inter 1:2 Sassuolo, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Inter 1:2 Sassuolo, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 23:11, 12 May 2018
Saussolo e ka tronditur Interin duke e mposhtur në shtëpi me rezultat 1:2 të shtunën mbrëma dhe duke ia zbehur përfundimisht shanset për t’u kualifikuar në sezonin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve.

Pas 25 minutave lojë, “Zikaltrit” u tronditen kur Matteo Politano shënoi nga goditja e lirë duke e çuar topin nën murin e mbrojtës së Interit dhe në rrjetën e Handanovicit.

Berardi në pjesën e dytë dyfishoi epërsinë në 0-2.

Interi arriti të shënonte për 1:2 përmes Rafinha, pa arritur të bënte më shumë.

Notat e lojtarëve i gjeni në pjesën e mëposhtme.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO