Inter 0-0 Napoli, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Inter 0-0 Napoli, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 22:55, 11 March 2018
Inter dhe Napoli kanë barazuar 0:0 në derbin e javës së 28’ të Serie A italiane

Skuadra e Interit dhe ajo e Napolit kanë barazuar 0:0 në xhiron e 28’ të Serie A, ndeshje kjo e zhvilluar në Giuseppe Meazza.

Ky rezultat ka qenë i pafavorshëm i për të dy skuadrat, ku njëra ka bërë një hap mbrapa drejt titullit, ndërsa tjetra në luftë për pozitën e katërt që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë derbi i gjeni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Inter, Napoli, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2