Instagram Story më i preferuar se Snapchat – Lajmi.net
Instagram Story më i preferuar se Snapchat
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 13:39, 29 June 2018
Lufta ndërmjet dy rrjeteve sociale gjigante: Instagram dhe Snapchat po e rritë shpejtësinë.

Para disa muajve, Facebooku ka deklaruar se 250 milion përdorues aktiv janë për çdo ditë në Instagram story, transmeton lajmi.net

Një studim i fundit në lidhje me përdoruesit e rrjeteve sociale ka treguar se më shumë është duke u preferuar Instagram story se sa Snapchat.

Statistikat tregojnë se 25% më shumë po përdoret Instagram, duke qenë i pari në listën e përdorimit të rrjeteve sociale. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO