Instagram sfidon sërish Snapchat-in, ja çfarë sjell kësaj here – Lajmi.net
Instagram sfidon sërish Snapchat-in, ja çfarë sjell kësaj here
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 1:46, 17 May 2017
Instagram njoftoi ditën e sotme mbi disa tipare të reja duke përfshirë filtrat e fytyrës të ngjashme me ato të Snapchat.

Snapchat e ka lançuar këtë aplikacion rreth 19 muaj më parë , duke e shndërruar përdoruesin në qen, flutur edhe shumë opsione të tjera.

Instagram do të fusë fillimisht tetë filtra, duke përfshirë veshët e koalës dhe lloje të ndryshme kafshësh.

Për t’i përdorur këto filtra duhet të shkoni tek kamera e “historive” dhe të kërkoni një ikonë fytyre në të djathtë të kamerës.

Këto fytyra funksionojnë edhe në bumerang edhe gjatë një video- je. /albeu.com/

Fjalët kyçe: Instagram

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper