Iniesta zbulon emrat e ekipeve me të cilat nuk dëshiron të takohet në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Iniesta zbulon emrat e ekipeve me të cilat nuk dëshiron të takohet në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:32, 17 March 2017
Mesfushori i Barcelonës, Andres Ineista nuk dëshiron të takohet me skuadrat spanjolle në Ligën e Kampionëve.

Andres Ineista nuk dëshiron të takohet me Real Madridin dhe Atletico Madridin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

“Ne nuk mund të nënvlerësojmë askënd. Të gjithë ne jemi të fortë, kështu që unë nuk mund të them që dua të shmangë këtë ekip apo atë ekip”, ka deklaruar ai, përcjell “lajmi.net”.

“Ndoshta ekipet spanjolle (Realin dhe Atleticon) sepse ne njohim njëri-tjetrin. Çdo ekip që do të na bie ne do të japim më të mirën tonë për të ecur përpara”, ka theksuar ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Andres Iniesta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan