Iniesta: Kjo e pret Juventusin kundër Barcelonës – Lajmi.net
Iniesta: Kjo e pret Juventusin kundër Barcelonës
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 15:45, 17 March 2017
Andres Iniesta ka folur për ballafaqimin me Juventusin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta beson se skuadra e tij do t’i ketë dy duele shumë të vështira me Juventusin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

“Kemi kujtime të mira nga ballafaqimi i fundit, por tani do të jenë dy ndeshje ndryshe”, deklaroi ai për mediat spanjolle, përcjell “lajmi.net”.

“Do të takohemi me një ekip të madh, me futbollistë të shkëlqyeshëm. Andaj, do të jetë shumë e vështirë dhe duhet të zhvillojmë dy ndeshje të mëdha për të siguruar kualifikimin në gjysmëfinale”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals