Iniesta – Kina, lajmi i fundit nga “AS” (FOTO) – Lajmi.net
Iniesta – Kina, lajmi i fundit nga “AS” (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 8:19, 18 March 2017
Andres Iniesta ka marrë një vendim fantastik për tifozët e Barcelonës.

Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta nuk planifikon të largohet nga klubi as në vitet e fundit të karrierës së tij.

E përditshmja sportive madrilene “AS” raporton se Iniesta ka refuzuar dy oferta nga Kina me vlerë prej 35 milionë euro.

Iniesta në maj do të mbushë 33-vjeç, ndërsa ka kontratë me Barcelonën deri më 2018, përcjell “lajmi.net”.

Ai ka luajtur në 1390 minuta gjatë këtij sezoni, vetëm 39.6 për qind të totalit. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Andres Iniesta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble