Iniesta flet për transferimin e Griezmann te Barcelona – Lajmi.net
Iniesta flet për transferimin e Griezmann te Barcelona
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:29, 10 May 2018
Andres Iniesta ka folur për herë të parë për transferimin e mundshëm të Antoine Grizemann te Barcelona.

Ylli francez ka mundësi të mëdha të largohet nga Atletico Madrid këtë verë, për t’u transferuar te Barcelona.

Iniesta ka thënë se transferimi i Griezmann te Barcelona do të ishte një nënshkrim i madh për Barcelonën.

“Nëse vjen Griezmann, do të ishte një nënshkrim i madh për Barcelonën”, është përgjigjur Iniesta në pyetjen për transferimin e francezit.

33 vjeçari tutje ka thënë se në fund të sezonit do të zbulojë skuadrën ku do të transferohet./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO