Infermierja e lindur me dy vagina merr një lajm të tmerrshëm pas operacionit për t’a hequr njërën (Foto/Video) – Lajmi.net
Infermierja e lindur me dy vagina merr një lajm të tmerrshëm pas operacionit për t’a hequr njërën (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 3:46, 20 April 2017
Një infermijere e lindur me dy vagina pas një ndërhyrje për t'ë hequr njërën tashmë ka marrë një lajm trishtues

Nicci Tirfenbach, 32-vjeç kishte lindur me dy organe gjenitale, dhe sigurisht siç thotë ajo, nuk ndihej mirë për këtë rast, shkruan Daily Mail, trasnmeton lajmi.net.

Ajo kishte një jetë jo normale dhe pasi e kishte gjetur dashurinë e jetës, dhe pas tre deshtimeve për të filluar një fëmijë të saj, ajo vendosi që t’i hyjë operacionit që t’a ndryshojë këtë gjendje që kishte.

Mirëpo, pas operacionit ajo ka kuptuar se kjo grua nuk mund të ketë kurrë fëmijë, sepse kjo u shkaktua nga operacioni për të hequr një organ i cili ishte i dyfishtë. Çifti po mendon që të adaptojë një fëmijë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gruaja me dy vagina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2