Immobile vjen me golin e sezonit në Serie A – Lajmi.net
Immobile vjen me golin e sezonit në Serie A
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 21:29, 11 March 2018
Lazio barazoi ndaj Cagliarit me rezultat 2-2 në Serie A.

Goli i barazimit për skuadrën nga kryeqyteti italian u shënua nga Ciro Immobile në minutën e 95-të.

Italiani shënoi me thembër, pa shikuar fare portën dhe atë nga një distancë e konsiderueshme arriti të parabolojë portierin.

Golin e sulmuesit më në formë në Serie A, gol që edhe mund të konsiderohet si më i bukuri i këtij sezoni, mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO