Imazhe të reja nga Kylie, shfaqet shumë tërheqëse (Foto) – Lajmi.net
Imazhe të reja nga Kylie, shfaqet shumë tërheqëse (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:34, 17 July 2017
Ylli televiziv, Kylie Jenner ka publikuar disa foto nga seti fotografik realizuar për revistën prestigjioze ‘GQ’.

Kylie u shfaq me të brendshme, me të cilat zbulonte pothuajse tërësisht gjoksin dhe vinte në pah linjat ‘bombastike’, shkruan lajmi.net.

Me të publikuar këto imazhe në rrjete sociale, Kylie po ‘thyen’ rrjetin nga komentet dhe pëlqimet e ndjekësve të saj.

Muaj më parë ajo u nda nga reperi Tyga, ndërsa tani Kylie ka filluar një romancë të re me Travis Scott. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kylie pozon për GQ

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3