Iluzionet optike që i bëjnë truqe mendjes suaj – Lajmi.net
Iluzionet optike që i bëjnë truqe mendjes suaj
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:37, 13 November 2017
Jeni në gjendje të dilni fitues ndaj iluzioneve optike?

Iluzionet optike ju shtyjnë gjithmonë që t’i shikoni më shumë se një herë, duke ju lënë kurioz si mund të jenë realizuar.

Për fat të mirë, ëndrra për fotografinë optike është edhe më ‘cool’, gjithsesi janë edhe ato pjesë e asaj që patjetër duhet t’i shikoni më shpesh.

Kontraste nëpër foto janë koncept i realitetit dhe halucinacionit, ju mund të shihni sa mirë janë të ekzekutuara. /Lajmi.net/

123

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO