Ilustrime që tregojnë magjinë e të jetuarit vetëm – Lajmi.net
Ilustrime që tregojnë magjinë e të jetuarit vetëm
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:15, 11 March 2018
Si është të jetuarit vetëm?

 

Të jesh beqare mund të jetë më emocionuese nga sa mund të prisni nëse i shihni përfitimet dhe mësoni ta shijoni secilin moment.

Ilustrimet e Yaoyao Ma Van As i kanë fituar zemrat e shumicës. Fascinohuni nga përfitimet e të jetuarit vetëm.

Fjalët kyçe: të jetuarit vetëm

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble