Ilir Latifi uron Kosovën (FOTO) – Lajmi.net
Ilir Latifi uron Kosovën (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 11:22, 17 February 2017
Ilit Latifi ka uruar Kosovën në 9 vjetorin e pavarësisë me një fotografi fantastike të publikuar në Facebook.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Ilit Latifi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2