Ilir Latifi me urim special për 28 Nëntorin – Lajmi.net
Ilir Latifi me urim special për 28 Nëntorin
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 11:57, 28 November 2017
Ilir Latifi ka bërë një mesazh të bukur urimi për të gjithë shqiptarët.

Ilir Latifi ka publikuar urimin e tij për 28 Nëntorin në rrjetet sociale.

Ylli nga UFC ka bërë një mesazh të bukur urimi për të gjithë shqiptarët në ditën e festës së flamurit dhe pavarësisë së Shqipërisë.

“Urime Dita e Pavarësisë, Vëllezër dhe Motra .. jemi një popull një komb. Independence day 28 nov”, shkroi Latifi në rrjetet sociale. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Ilir Latifi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion