Ide se si ta organizoni makijazhin – Lajmi.net
Ide se si ta organizoni makijazhin
Autori: Lajmi.net Lifestyle 8:38, 30 January 2018
Për një grua, është shumë e vështirë të mendohet jeta pa grim.

 

Por, një problem me makijazhin është edhe fakti se si të ruhet në mënyrë praktike dhe të organizuar.

Më poshtë ju sjellim disa ide se si të kujdeseni për koleksionin tuaj të makijazhit në formë shumë kreative.

Tashmë makijazhin tuaj do të mund ta ruani ashtu që edhe të duket bukur.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO