Ide për dekorimin e gotave – Lajmi.net
Ide për dekorimin e gotave
Autori: Lajmi.net Organizohu 11:53, 28 January 2018

A jeni duke kërkuar për projekte të cilat mund t’i bëni vet? Atëherë shikoni një ide të mrekullueshme që mund ta bëni vetëm me llak thonjsh dhe ujë.

1. Zgjedhni gotat të cilat dëshironi ti dekoroni;
2. Në një enë të mbushur me ujë, përzieni disa lloje të ngjyrave për thonj, si të kaltër, kaltër më e çelët, më e mbyllur etj.
3. Përzini këto ngjyra në mënyrën e njëjtë si më poshtë me një kruese dhëmbësh.
4. Vendoseni gotën në anën që dëshironi të dekoroni dhe ju do të keni dekor të mrekullueshëm!/UnikPortal/

 

ce85791a26c0ee87fe25bf47e7268a52-170x300

Fjalët kyçe: Dekorim, gotat, Ide

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball