Icardi zbulon nëse ka kryer testet mjekësore në Real Madrid – Lajmi.net
Icardi zbulon nëse ka kryer testet mjekësore në Real Madrid
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:32, 9 January 2018
Mauro Icardi ka mohuar spekulimet rreth transferimit në Real Madrid.

“Icardi ka kryer testet mjekësore me Realin”, kështu raportoi “Daily Express” në Angli dhe “Diariogol” në Spanjë.

Por këto zëra i ka dëgjuar dhe Icardi i cili për “Sportmediaset” tha: “Mashtrim i bujshëm…Vetëm një mashtrim, asgjë më tepër”.

“Daily Express” dhe “Diariogol” raportonin se Florentino Perez pagoi klauzolën e lirimit të lojtarit me vlerë 110 milionë euro.

Fjalët kyçe: Mauro Icardi, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3