Icardi zbulon nëse do të transferohet në Real Madrid – Lajmi.net
Icardi zbulon nëse do të transferohet në Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:18, 5 December 2017
Mauro Icardi nuk planifikon të largohet nga Inter përkundër interesimit për transferimin e tij nga Real Madrid.

Mauro Icardi ka refuzuar interesimin nga Real Madrid.

Sulmuesi i Interit ka thënë se nuk ka asgjë më të mirë se të luajë për Nerazzurrët dhe të jetojë në qytetin e njohur italian.

“Real Madrid? Jemi mirë këtu në Itali”, deklaroi Icardi për mediat italiane, përcjell “lajmi.net”.

“Jemi lider, jam golashënuesi më i mirë, çfarë duhet të kërkojë më shumë?”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Mauro Icardi, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush