Icardi ka një lajm të keq për Real Madridin – Lajmi.net
Icardi ka një lajm të keq për Real Madridin
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:33, 10 January 2018
Kapiteni i Interit, Mauro Icardi ka injoruar interesimin nga Real Madrid gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

Mauro Icardi nuk dëshiron të largohet nga Inter.

Sulmuesi argjentinas ka zgjuar interesim nga Real Madrid.

Por, “Sky” në Itali raporton se Icardi nuk ka ndërmend të largohet nga Giuseppe Meazza, gjatë këtij afati kalimtar të janarit, përcjell “lajmi.net”.

Icardi është golashënuesi më i mirë i Interit.

Ndërsa, me paraqitjet e tij fantastike në Serie A ka zgjuar interesim edhe nga Paris Saint-Germain, Arsenal dhe Bayern Munich. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Inter, Mauro Icardi, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper